МОТИВАЦІЯ СТУДЕНТА-МЕДИКА ЯК ЧИННИК ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗНАНЬ
DOI:
https://doi.org/10.32782/health-2023.3.27Ключові слова:
студенти медики, мотивація, рівень знаньАнотація
Професійна підготовка майбутнього лікаря – це тривалий процес його становлення не лише як фахівця, а й як особистості з особистісною спрямованістю на особистісно-професійне самовдосконалення протягом життя. В умовах ринкової економіки, коли надання медичних послуг стає професійною конкуренцією і висуваються нові вимоги до особистості лікаря, зростає потреба в активізації його мовленнєвої культури. Сучасне суспільство висуває високі вимоги до випускників ВНЗ, серед яких важливе місце посідають професіоналізм, соціальна активність та творчий підхід до виконання трудових завдань.
Посилання
Алексюк А.М. Педагогіка вищої школи: модульне навчання. Курс лекцій. Київ : УСДО, 1993. 220 с.
Климчук В.О. Чинники та показники розвитку внутрішньої мотивації творчості. Збірник наукових праць Інституту психології ім. Г.С. Костюка АПН України. 2012. Т. ІV. Ч. 5. C. 130–134.
Єгорова Є.В., Ігнатович О.М., Коробченко В.В. Психодіагностичне забезпечення профорієнтації в системі педагогічної освіти : посібник / за ред. О.М. Ігнатович. Кіровоград : Імекс-ЛТД, 2014. 228 с.
Трегуб С.Є. Забезпечення мотивації майбутніх лікарів до ефективної професійно-орієнтованої комунікації засобами педагогічної взаємодії. Science Review. 2018. № 5(12). Vol. 1. P. 70–73.
Венгер О.П., Гусєва Т.П., Мисула Ю.І., Сас Л.М. Мотивація досягнення як важливий чинник успішного професійного становлення студентів-медиків. Медична освіта. 2018. № 4. С. 31–35.